* Eelmisel nädalal:

Koolivaheajal tegelesid kooli töötajad tervise teemadega: koolimajas oli töötajate jaoks töötervishoiuarst ning toimus esmaabi koolitus.

Jagame infot konkursside kohta:

Mondo noortekonkurss: https://maailmakool.ee/mondo-noortekonkurss-2022-2023/

Mondo esseekonkurss: https://mondo.org.ee/mondo-ja-muurileht-korraldavad-esseekonkursi-hoolimise-uledoos/  Kel huvi osaleda, palun küsige ka nõu ja abi õpetajatelt.

* Algaval nädalal:

7. märts    8.-9. klassi inglise keele olümpiaad

9. märts kell 14.40  2.trimestrit kokku võttev õppenõukogu.

* Eelinfo tulevaste sündmuste osas:

Meie 1.-2. ja 4.-5. klassi õpilased osalevad informaatika tundides KüberNööpnõela võistlusel.

KüberOlümpia on koondnimi Kaitseministeeriumi poolt ellu kutsutud ja Tallinna Tehnikaülikooli(TelTech) Küberkriminalistika ja -julgeoleku keskuse läbiviidavale olümpiaadi programmile. Tegevuse raames viiakse läbi testimisi ja võistluseid põhikooli, gümnaasiumi ja kutsekoolide õpilastele. 7. veebruar – 31. märts toimub KüberNööpnõel, mis on 1.-6. klassile toimuv koolisisene digitaalse ohutuse ja küberkaitse teemasid tutvustav võistlus. Ülesanded on loonud digitaalse ohutuse eksperdid ja küberkaitse talendid, et panustada meie kõige nooremate ehk “KüberNööpnõelte” huvisse IT teemade ja ohutuse vastu. Kool saab aprillis oma kooli õppijate andmeid, et nende alusel ise informaatika õpet paremini korraldada.

14. märts  Emakeelepäeva tähistamine: külas ajakirja Täheke peatoimetaja Ilona Martson

17. märts  Emakeelepäeva tähistamine: külas keeleteadlane Karl Pajusalu.

17. märts  Käsitöö ja kodunduse olümpiaad. Osaleb Anette-Marie Õis.

24. märts  Gümnaasiumiõpilased Tallinnas: külastatakse Euroopa Elamuskeskust ja Vabamut.

26. märts Liivi pärandi päev.

12. aprill 1. – 3. klass teatris Estonia vaatamas lasteooperit “Naksitrallid”.

13. aprill  6. – 7. klassi inglise keele olümpiaad.

17. – 21. aprill  Erasmus+ projekt “Kaasav haridus ökoloogiaõpetuse kaudu”. Külas Divina Pastora kool Hispaaniast Monovari linnast.

11. – 13. mai  Riigikaitse välilaager.

KIIDAME JA TÄNAME!

14.veebruril toimus maakondlik geograafia olümpiaad. Gümnaasiumiastmes saavutas Pärnumaal 1. koha Henri Kaldas, 2. koha Henry Näär, 3. koha Jürgen Pinta. 9. klassi õpilaste hulgas saavutas 3. koha Anette-Marie Õis, 8. klassi õpilaste hulgas saavutas 3. koha Marcus Maddison. 7. klassi õpilaste hulgas saavutas 3. – 4. koha Ragnar Pesor. Suurepärased tulemused! Kiidame õpilasi ja täname õpetaja Ülle Valgit!

17. veebruaril toimus maakondlik bioloogia olümpiaad. 8. klassi õpilaste hulgas saavutas 2. koha Laura Laine; 9. klassi õpilaste hulgas saavutas 1. koha Taavet Allikas. Kiidame õpilasi ja täname õpetaja Ülle Valgit!

18. veebruaril toimus maakondlik kunstiolümpiaad. Põhikooliastmes saavutas Pärnumaal 1. koha Anette-Marie Õis ning 2. koha Getter Juurikas. Gümnaasiumiõpilaste hulgas saavutas 1. koha Rute-Marie Maddison. Suurepärased tulemused! Kiidame õpilasi ja täname õpetaja Marika Ristmäed!

Mitmed meie kooli õpetajad õpivad töö kõrvalt ülikoolis. 23. veebruaril oli pidulik päev meie haridustehnoloogil/ informaatikaõpetajal Astrid Rosenbergil. Astrid õpib Tallinna Ülikoolis andragoogikat ning sügissemestril olid tema õpitulemused nii head, et teda tunnustati Tallinna ülikooli 100 parima õppuri hulka kuulumise puhul ning kingiti ülikooli tekkel. Palju õnne!