Lõppenud nädalal saime taas rõõmustada meie tubli õpilasesinduse üle. Korraldati kooliöö teemal “Müstilised olendid” ning koolimaja täitus reede õhtul loovalt ja huvitavalt kostümeeritud õpilastega. Kiitus ja tänu korraldajatele: õpilasesinduse liikmed ning õpetajad Heli Lank ja Marika Ristmäe! Kõik huvilised saavad vaadata fotosid toredatest kostüümidest kooli Facebooki lehel.

*Sel nädalal:
Spordikeskuses jätkub lauatennise turniir.
7. november – 11. november Erasmus+ projekti raames õpetajad (Rene Kurm, Ülle Iir, Marika Ristmäe) töövarjuks Ungaris.
8. november kell 16.00 Lastevanemate koolitus: “Mis ohud varitsevad last ja kuidas last nende eest kaitsta?” Lektorid Andris Avamere ja Astrid Rosenberg.
9. november Eesti Taastuvenergia Koja juhatuse liige Mihkel Annus tuleb räägib meie õpilastele taastuvenergeetika olemusest ja sisust, kus Eesti selles vallas praegu on, kus võiks olla tulevikus jne:
kell 9.00 – 9.45 gümnaasium
kell 10.00 – 10.45 8.-9. klass
10. november Lahe koolipäev Alexela Kontserdimajas, osalevad ÕE esindajad Kaidi Siim ja Heivi Lepik.
11. november Häädemeeste Keskkooli vilistlane Sten Haasma tutvustab vanglateenistust ja õppimisvõimalusi Sisekaitseakadeemias: kell 09.00 10. ja 11. klass (riigikaitsetunni raames) ja
kell 10.00 12 klass (karjääritunni raames).

*Eelinfo sündmuste osas:
18. november 7., 8., 9.klass Pärnu kontserdimajas etendust “U-tube” vaatamas.
25. november – 2. detsember Erasmus+ projekti raames õpetajad (Aule Kink, Eeva Noni, Maris Rüütli) töövarjuks Norras.
29. november Karjäärinõustamispäev 12. klassile
30. november Karjääriteemalised loengud 7.-9. klassile
30. november Rahvusvaheline võistlus BEST IN ENGLISH 8. ja 9. kl õpilastele.
2. detsember kell 13.00 Jõulukontsert söögisaalis 4. – 12. klassile: esinevad Olav Ehala ja Hanna-Liina Võsa.
17. jaanuar kell 16.00 Lastevanemate koolitus: „Kuidas kuulata ja kuidas mitte kuulata last“. Lektor: Merike Angerjärv.

KIIDAME JA TÄNAME!
Teisipäeval 2. novembril avati koolimaja fuajees helkuripuu. Kiidame ja täname 8. klassi ning klassijuhataja Eeva Noni. Avamisel jagas tänu- ja kiidusõnu ning ka helkureid vallavanem Külliki Kiiver. NB! Kui keegi õhtul koolist koju minnes avastab, et helkur puudu, siis saab puult võtta ning loomulikult on kõik oodatud abistama ning helkureid puu juurde kogu aeg juurde lisama.

Laupäeval, 5. novembril toimus Sauga Avatud Noortekeskuses Pärnumaa jutuvestjate konkursi “KAOTATUD ja LEITUD. Kohalood” laureaatide jutukontsert ja austamine. Häädemeeste Keskkoolist osalesid konkursil 5. kl õpilased Kristiana Murulauk ja Grete Lepik (juhendaja Katrin Laan) ning 9. kl õpilane Timmu Kiiver (juhendaja Kaire Laine). Kõik osalejad olid ka konkursi laureaadid. Õnnitleme õpilasi ja juhendajaid!